Mogę polecić glutaminę z Activlabu, dobra w smaku, troszkę gorzej z rozpuszczalnością ale myślę że produk jest całkiem w porządku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Odżywki na masę (gainery)2 » GREAT ONE GREAT MASS 3000 g.
GREAT ONE GREAT MASS 3000 g.
Nowość

GREAT ONE GREAT MASS 3000 g.

Great One

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Great Mass - Great One

• szybki przyrost masy mięśniowej,

• białka o największym potencjale anabolicznym WPI i WPC,

• potężna dawka energetyczna - kompleks węglowodanów wraz z olejem MCT,

• monohydrat kreatyny zwiększa wydolność fizyczną,

GREAT MASS
to złożona odżywka węglowodanowo-białkowa, która została zbudowana w oparciu o szybko-wchłanialne, łatwo-przyswajalne białka serwatkowe (WPC, WPI), mieszankę energetycznych węglowodanów oraz dodatki kreatyny i oleju MCT. Węglowodany przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni (skurczu) po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania węglowodanów, ze wszystkich źródeł, przy łącznym spożyciu wynoszącym 4 g na kg masy ciała, w dawkach przyjmowanych w ciągu pierwszych 4 godzin po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych i nie później niż 6 godzin po takim wysiłku. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych

Zalecany sposób spożycia:

Od 1 do 3 porcji dziennie. Jedna porcja to 80g produktu rozpuszczone w 300ml wody lub mleka. Najlepiej spożywać bezpośrednio po treningu oraz około 2-3 godziny później.