Strona główna » Według zastosowania » Masa mięśniowa » Good Night PRO - 750 g - UNS
Good Night PRO - 750 g

Good Night PRO - 750 g - UNS

Uns

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

UNS Good Night PRO - 750g

Micelarna kazeina jest bardzo wolno metabolizowana w organizmie co umożliwia zaopatrzenie mięśni w niezbędne aminokwasy przez długi okres czasu.
Good night pro zawiera pełnowartościowe, o wysokiej wartości biologicznej, w 97% przyswajalne białko jaja, o aminogramie najbardziej zbliżonym do aminogramu białka ludzkiego, bogate w aminokwasy egzogenne, w tym o rozgałęzionych łańcuchach, co umożliwia utrzymanie dodatniego bilansu azotowego podczas treningów jak również w okresie kiedy organizmowi zagraża stan kataboliczny.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Jedną porcję 30g (2miarki) rozpuścić w 250ml wody lub mleka i wypić bezpośrednio po przygotowaniu.
Należy spożywać jedną porcję przed snem.
 Porcja: 30 g

Wartość energetyczna108 kcal