Dobre białeczko, zajebiste na noc jak i na dzień ze względu na mega bogaty skład.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Good Morning Lady A.M. 720 g. - Olimp3
Nowość

Olimp

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Good Morning Lady A.M. 720 g. - Olimp

GOOD MORNING LADY AM. SHAKE to doskonała kompozycja różnych form białka zaprojektowana specjalnie z myślą o kobietach ceniących sobie najwyższej jakości produkty białkowe, pyszny smak oraz skuteczne działanie. GOOD MORNING LADY AM. SHAKE jest najlepszym partnerem w walce o wymarzoną figurę! Odżywia najbardziej aktywne metabolicznie tkanki zapewniając profesjonalne wsparcie dla trenującego organizmu. Co niezwykle istotne, jest on przeznaczony dla wszystkich kobiet odchudzających się i pragnących wymodelować sylwetkę. Preparat pomaga doskonale wymodelować i ujędrnić ciało a jego przyjmowanie nie skutkuje nadmiernym przyrostem masy mięśniowej!

Dla czego wybór GOOD MORNING LADY AM. SHAKE jest tak dobry?

W skład preparatu wchodzą: dobrze przyswajalne koncentrat i izolat białka serwatki - podane w wysokim stężeniu, hydrolizat kolagenu zawierający niewielkie peptydy o najkrótszym czasie wchłaniania oraz kazeina micelarna. Zhydrolizowany kolagen zawiera składniki będące niezwykle istotnym budulcem tkanki łącznej, odpowiadające za prawidłową strukturę skóry oraz utrzymanie jej jędrności i elastyczności, a czy właśnie nie oto Ci chodzi? Optymalny udział białka w diecie to istotny czynnik kontroli masy ciała oraz zachowania prawidłowych proporcji tkankowych. Skuteczna odbudowa po treningu oznacza lepszy metabolizm tkanki tłuszczowej, przedłużone uczucie sytości i poprawę ogólnego samopoczucia. Właściwa jakość tkanki mięśniowej umożliwia zachowanie odpowiedniej definicji, kształtu i jędrności ciała.

Sposób użycia

1 porcja dziennie (rano po przebudzeniu, w ciągu dnia między posiłkami lub po treningu). 1 porcję (24 g = 3/4 miarki) rozpuścić w 150 ml1 wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Składniki

84,3% Protein blend (koncentrat białek serwatkowych (z mleka), hydrolizat kolagenu, izolat białek serwatkowych (z mleka), kazeina micelarna (z mleka)), aromaty, błonnik kukurydziany, substancje zagęszczające – guma ksantanowa, sól sodowa karboksymetylocelulozy, guma arabska; regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; tauryna, L-winian L-karnityny, olej ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi (olej MCT), sól, substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza, cyklaminiany (Z); SINETROL® (opatentowany ekstrakt z owoców cytrusowych i guarany (Citrus paradisi Macfad., Citrus sinensis (L.) Osbeck, Paullinia cupana Kunth)), emulgator – lecytyny (z soi); barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N).

Wartości odżywcze100 g
Wartość energetyczna1680 kJ/400 kcal