Strona główna » Witaminy i minerały » Gold Sylimaron 100 - 30 kap. - Olimp
Gold Sylimaron 100 - 30 kap. - Olimp

Olimp

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 15 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składnikóe

Gold Sylimaron 100 - 30 kap. - Olimp

Gold Sylimaron 100 to suplement diety w postaci kapsułek zawierający ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum L.), standaryzowanego na 80% zawartości sylimaryny.

Ostropest plamisty jest rośliną znaną już w starożytności, będącą przedmiotem licznych badań naukowych. Sylimaryna stanowi kompleks aktywnych flawonolignanów – sylibiny, sylidianiny, izosylibiny i sylikrystyny – pozyskiwanych z łupin nasiennych ostropestu plamistego, który, jak wskazują badania, korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowych funkcji wątroby, wspiera jej potencjał detoksykacyjny, a ponadto wspomaga procesy trawienia i oczyszczania organizmu.

Sposób użycia

1 kapsułka dziennie po posiłku. Kapsułkę należy popić dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Składniki

Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik – E 171).

Wartości odżywcze1 kap
Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum L.)125 mg