Strona główna » Według zastosowania » Masa mięśniowa » Glutamine3 - 128 kap. - Activlab
Glutamine3 - 128 kap.

Glutamine3 - 128 kap. - Activlab

Activlab

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 31 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Glutamine3 - 128 kap.

Glutamina jest aminokwasem o podstawowym znaczeniu dla procesu budowania masy mięśniowej - stanowi ponad 60% całej puli aminokwasowej mięsni. Glutamina ogranicza katabolizm, stymuluje biosyntezę białek mięśniowych, skraca czas regeneracji powysiłkowej oraz redukuje skutki przetrenowania podczas intensywnych treningów. Jest ona również prekursorem syntezy aminokwasów endogennych.

Glutamine3 jest połączeniem trzech form glutaminy: l-glutaminy, N-acetyloglutaminy (NAG) i α-ketoglutaranu glutaminy (AKGG). Taka kombinacja różnych źródeł glutaminy zapewnia szybkie nasycenia organizmu tym aminokwasem, jak również długotrwałe utrzymanie jego podwyższonego poziomu w organizmie.

Wskazania:

Odżywczy wyrób spożywczy zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym, w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego.
W dni treningowe 2 x 4 kapsułki, w dni nietreningowe 4 kapsułki.
Wartości odżywcze
Porcja4kap.
Ilość porcji w opakowaniu32
Opakowanie128kap.