Strona główna » Według zastosowania » Wytrzymałość » Glutabolic 500 g - Nutrabolics
Glutabolic 500 g

Glutabolic 500 g - Nutrabolics

Nutrabolics

Cena katalogowa: 109,00 zł

Oszczędzasz: 21,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 88 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Nutrabolics GlutaBolic - 500g

GlutaBolic z firmy Nutrabolics jest nową doskonalszą biologicznie formą glutaminy. W klinicznych badaniach dowiedziono, że jest ona bardziej skuteczna w podnoszeniu poziomu glutaminy w organizmie niż inne produkty glutaminowe dostępne na rynku. Podczas gdy inne glutaminy są wolnymi formami, GlutaBolic jest jednym produktem zawierającym Zaawansowaną Formułę Glutaminy będącą synergistycznym połączeniem

Jabłczanu Glutaminy, Alfa KetoGlutaranu Glutaminy i Peptydów Glutaminy.

Ta Zaawansowana Formuła Glutaminy jest dużo bardziej stabilna niż L-glutamina, a według badań, GlutaBolic trawiona jest do 200% bardziej niż jej zwyczajna wolna forma. Jabłczan Glutaminy jest nową zaawansowaną formą glutaminy, związanej z kwasem jabłkowym. Takie wyjątkowe wiązanie cząsteczkowe w dużym stopniu zwiększa biodostępność glutaminy w komórkach mięśniowych.

Jabłczan Glutaminy wspiera również retencję azotu jak również wolumizację wewnątrz komórek mięśniowych, dla nie porównywalnych rezultatów. AKG Glutaminy jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie związków glutaminy, który jest wyjątkowo dobrze tolerowany przez organizm, dzięki dużo lepszemu wchłanianiu i profilowi retencji. L-Glutamina to już przeżytek.

W rzeczywistości AKG jest prekursorem glutaminy, który skutecznie omija jelita i przenika do komórek mięśniowych w celu lepszej absorpcji i wolumizacji komórek. Pomaga to Twoim mięśniom wypełnić się całkowicie, powodując uczucie “pomp” podczas treningu jak i po, przez 24 godziny. W badaniach klinicznych dowiedziono, że Peptydy Glutaminy są wysoce stabilne w organizmie i mogą być z łatwością absorbowane w układzie pokarmowym.

Ponieważ są one łatwo absorbowane i w 100% biodostepne, Peptydy Glutaminy przenikają do komórek mięśniowych szybciej przy większym wchłanianiu niż wolna forma Glutaminy. Dlatego, Peptydy Glutaminy są zdecydowanie lepsze dla suplementacji sportowców niż wolna forma Glutaminy.
Dla optymalnych rezultatów zaleca się stosować 2-3 porcji dziennie. Rozpuść porcje Glutabolic w 200ml wody, soku lub mleka używając sheikera. Przeciętnie stosuje się na czczo, w trakcie dnia pomiędzy posiłkami oraz przed snem. W dni z treningiem dobrze jest spożyć porcje na kilka minut przed treningiem oraz bezpośrednio po treningu w połączeniu z węglowodanami. Dla spotęgowania anabolizmu białek mięśniowych i tłumienia procesów katabolicznych zaleca się spożycie wieczornej porcji łącznie z odzywką białkową IsoBolic lub podobną.
 Porcja: 10 g
Składniki aktywne