Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » Glutabold 200g - Beltor

Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Glutabold 200g - Beltor

ZAAWANSOWANY KOMPLEKS GLUTAMINY, BCAA I WIT. B6
GLUTABOLD to zaawansowany matrix aminokwasowy, łączący niezwykle istotną L-glutaminę z egzogennymi aminokwasami rozgałęzionymi.

GLUTABOLD zawiera najwyższej jakości mikronizowaną L-glutaminę oraz wysoką porcję aminokwasów BCAA w formie instant. Dzięki temu produkt niezwykle łatwo się rozpuszcza i bardzo szybko się wchłania.

GLUTABOLD uzupełniono o dodatek witaminy B6, która przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia, a także wspomaga prawidłowy przebieg procesów energetycznych w organizmie.
Jednorazową porcję preparatu ‒ 8 g (1,5 miarki) rozpuścić w 300 ml wody używając do tego szejkera. Stosować 2 porcje dziennie.

W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami.
 Porcja: 8g (1,5 miarki)
Składniki aktywne
GLUTABOLD SHOT
L-glutamina5000mg
L-leucyna1000mg
L-walina500mg
L-izoleucyna500mg
Witamina B61,40mg

SKŁADNIKI: L-glutamina; aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna; L-walina; L-izoleucyna); kwas cytrynowy, kwas jabłkowy – regulatory kwasowości; dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca; aromaty; dekstryny (z pszenicy i kukurydzy); guma celulozowa, guma ksantanowa – substancje zagęszczające; sukraloza – substancja słodząca; beta-karoten – barwnik dla smaku pomarańczowo-grapefruitowego; azorubina – barwnik dla smaku truskawkowego i malinowo-cytrynowego; wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny).
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Skład idealny glutamina + BCAA a dodatkowo ciekawy przyjemny smak i wersja instant :)