Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » GH Surge 90 kaps - Scitec Nutrition
GH Surge 90 kaps

GH Surge 90 kaps - Scitec Nutrition

Scitec Nutrition

Cena katalogowa: 38,00 zł

Oszczędzasz: 3,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 35 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

GH Surge 90 kaps - Scitec Nutrition

L-Arginina to prekursor Tlenku Azotu (NO) oraz ważny prekursor Kreatyny. Suplementacja Argininą jest powszechna pośród sportowców i kulturystów, podobnie jak nasze połączenie Argininy, Ornityny i Lizyny.
Należy stosować 3 kapsułki dziennie przed snem. Zawsze należy przyjmować na pusty żołądek popijając wodą! Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety!
Porcja: 3 kapsułki

Składniki aktywne