Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » GAINBODY 30 MACHINE MAN - 1500g - Activlab
GAINBODY 30 MACHINE MAN - 1500g

GAINBODY 30 MACHINE MAN - 1500g - Activlab

Activlab
Średnia ocena (4.33/5):
Średnia ocena 4.33/5
(głosów 3)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 63 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

GAINBODY 30 MACHINE MAN - 1500g

Gainbody 30 to odżywka białkowo-węglowodanowa zawierająca najwyższej jakości koncentrat białka serwatki i węglowodany, wzbogacona o witaminy, minerały i 4 dodatkowe składniki:

KREATYNA - stymuluje wzrost mięśni, potęguje siłę skurczu mięśni oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Dzięki połączeniu z tauryną daje o wiele lepsze efekty niż stosowanie suplementu posiadającego tylko jedną z tych substancji.

TAURYNA - wpływa korzystnie na organizm w trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych. Transportuje kreatynę do mięśni, co powoduje jej lepsze wykorzystanie i przyśpiesza wzrost komórek mięśniowych.

LECYTYNA - źródło choliny i inozytolu. Wspomaga metabolizm tłuszczów i zapobiega jego gromadzeniu. Dodatkowo zwiększa wytrzymałość mięśni.

LAKTAZA - jest enzymem rozkładającym laktozę (cukier mleczny) występującą w mleku. Zapobiega występowaniu nietolerancji laktozy i ułatwia trawienie mleka.

Gainbody 30 jest idealnym uzupełnieniem diety dla osób uprawiających wszystkie dyscypliny sportu, a w szczególności dla budujących masę mięśniową. Starannie opracowany skład gwarantuje lepsze wyniki treningowe,
efektywny i szybki wzrost siły oraz masy mięśniowej, a także zapewnia wysoki poziom energii.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
100g preparaturozpuścić w 200-400ml wody lub mleka. Stosować jako dodatkowy posiłek, np. bezpośrednio po treningu lub gdy przerwa pomiędzy posiłkami jest długa i/lub jako uzupełnienie kaloryczne popijając słabsze kalorycznie posiłki.
Wartości odżywcze
Porcja100g.
Ilość porcji w opakowaniu15
Opakowanie1500g.

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość energetyczna352kcal
Białko30g
Kreatyna1,5g
Tauryna500mg
Węglowodany58,7g
W tym cukry11g
Tłuszcz3,5g
Lecytyna200mg
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Na rynku nie zbyt wielu gainerów z taką ilościa białka, a ten od Activlaba jest ok

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dobry gainer w dobrej cenie, 30 g białka w porcji . Polecam

Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji:

Ciekawy gainer któremu bliżej właściwie do bulka. Bardzo dobry smak orzechowy.