już nigdy nie kupię standardowych rękawiczek w tym ćwiczy się o wiele lepiej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Fundacja sprzymierzeni z GROM

Fundacja sprzymierzeni z GROM

Działalność Fundacji kierowana jest do funkcjonariuszy służb mundurowych w służbie czynnej, weteranów i w stanie spoczynku oraz członków ich najbliższych rodzin, którzy z przyczyn związanych z wykonywaną służbą/pracą znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej (zdrowotnej, materialnej, zawodowej).

Zakres pomocy obejmuje różne dziedziny życia osobistego i zawodowego funkcjonariuszy. Fundacja zapewnia swoim podopiecznym wsparcie medyczne, socjalne, prawne i psychologiczne, a także pomaga w wyrównywaniu szans na rynku pracy, nauki i rozwoju osobistego.

W przypadku osób poszkodowanych na służbie, organizujemy i koordynujemy pomoc medyczną, prawną i finansową. Pomagamy w dostępie do lekarzy specjalistów, transporcie do szpitala, wspieramy poszkodowane rodziny.

Ważnym zadaniem Fundacji jest szeroko pojęta edukacja dla bezpieczeństwa i zdrowia obywateli. Podejmujemy współpracę w zakresie bezpieczeństwa z organami administracji rządowej, samorządowej i innymi organizacjami pozarządowymi.

Organizujemy sympozja, szkolenia, warsztaty, wydarzenia sportowe o charakterze edukacyjno historycznym, naukowym i inne wydarzenia z zakresu bezpieczeństwa państwa, ratownictwa, obrony ludności i zagrożeń terrorystycznych. Prowadzimy działalność patriotyczno-edukacyjną młodzieży.

Fundacja współdziała z organizacjami krajowymi i międzynarodowymi o podobnych celach.

Trec Special Forces