Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » FITNESS AUTHORITY - BCAA ETHYL ESTER 180 caps.
BCAA ETHYL ESTER 180 caps

FITNESS AUTHORITY - BCAA ETHYL ESTER 180 caps.

Fitness Authority

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 96 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA ETHYL ESTER 180 caps. - FITNESS AUTHORITY

Wchłanianie BCAA Ethyl Ester jest niemal natychmiastowe, a więc niemal momentalnie oddziałują one anabolicznie i antykatabolicznie na twój organizm. Wykorzystaj siłę dodatniego bilansu azotowego. Rozpad komórek suchej masy mięśniowej zwolni, zaś regeneracja po dowolnej formie intensywnego treningu stanie się o wiele szybsza. Składniki oraz sposób przygotowania BCAA Ethyl Ester zwiększają siłę oraz suchą masę mięśniową.

* Najefektywniejsza forma BCAA
* Podtrzymuje anabolizm mięśniowy
* Redukuje katabolizm

BCAA Ethyl Ester są o wiele efektywniejsze niż inne suplementy aminokwasowe dostępne na rynku. Zaletą ich jest dołączenie grupy etylu estrowego do cząsteczek BCAA. Ester etylowy sprawia, że BCAA jest mniej polarna a przez to łatwiej wchłaniana w układzie pokarmowym. Z powodu takiej budowy wszystkie aminokwasy przechodzą przez jelita niemal nietknięte. Ester etylowy chroni też cząsteczki BCAA przed gwałtowną degeneracją, sprawiając, że do skutecznego działania BCAA Ethyl Ester wymaga mniejszych dawek niż ma to miejsce w przypadku innych suplementów tego typu. BCAA Ethyl Ester to w tej chwili najbardziej zaawansowany suplement aminokwasowy dostępny na rynku, i jeśli będziesz go brał choć przez tydzień to na pewno później nie będziesz już chciał trenować bez niego. Jeśli jesteś gotowy na wniesienie swych treningów na wyższy poziom oraz na rekordowe przyrosty, to jesteś gotowy na BCAA Ethyl Ester.

Dla ogólnego zabezpieczenia mięsni przyjmuj 4 kapsułki na 30 minut przed treningiem oraz 4 kapsułki natychmiast po jego zakończeniu.

Wartości odżywcze

Porcja

4kap.

Ilość porcji w opakowaniu