do kluczy w sam raz, od razu rzuca się w oczy

» » » Extreme Detonator 800g. Stak kreatynowy Fitness Authority
Extreme Detonator 800g

Extreme Detonator 800g. Stak kreatynowy Fitness Authority

Fitness Authority
Extreme Detonator 800g. Stak kreatynowy Fitness Authority
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 3)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 129 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Extreme Detonator 800g. Stak kreatynowyFitness Authority

Jeśli pragniesz poprawić osiągi na siłowni i dołożyć masy mięśniowej to rozwiązaniem dla ciebie jest Xtreme Detonator. Mówimy tu o poważnych przyrostach suchej masy mięśniowej, a nie tłuszczu z przeładowanych cukrami zwykłych produktów kreatynowych. Stosujemy wyłącznie formy kreatyny najwyższej jakości takie jak chelat magnezowy kreatyny, którego opatentowana cząsteczka wywołuje przyrosty siły już po dwóch tygodniach stosowania. W połączeniu z potężną mieszanką boosterów tlenku azotu oraz wzmacniaczy insuliny sprawia to, że Xtreme Detonator to najpotężniejszy środek zwiększający objętość mięśni dostępny obecnie na rynku.

Uwaga:

Pij wystarczające ilości wody. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim dietetykiem lub trenerem. Przechowywać z dala od dzieci. Podawać na zimno! Nie podawać cukrzykom, dzieciom i młodzieży.

Nic nie ma większego znaczenia niż naładowanie mięśni kreatyną bezpośrednio po treningu. Potreningowa suplementacja kreatyną pozwala uzupełnić wyczerpane w czasie treningu zapasy tego związku, przyspieszyć regenerację, zwiększyć objętość komórek mięśniowych, gęstość i twardość mięśni, oraz aktywować fazę potężnego wzrostu anabolicznego. Wyobraź sobie teraz potreningowy suplement kreatynowy, który nie tylko pozwala osiągnąć to wszystko lepiej niż jakikolwiek dotychczas wytwarzany produkt, ale robi to tak szybko i efektywnie, że można to porównać tylko do dolewania benzyny do ognia (poczujesz jakby twoje mięśnie miały dosłownie eksplodować).

XTREME DETONATOR zawiera najnowocześniejsze i najskuteczniejsze formy kreatyny (glukonian kreatyny, orotan kreatyny, alfaketoglutaran kreatyny, jabłczan dwukreatyny, monohydrat kreatyny oraz chelat magnezowy kreatyny) połączone w ANABOLIC CREATINE MATRIX.XTREME DETONATOR® wypełnia twoje mięśnie składnikami odżywczymi zamiast wypełniać żołądek wodą i powodować dyskomfort. Fitness Authority XTREME DETONATOR rozpoczyna stymulację hipertrofii mięśniowej (wzrost mięśni) oraz wywołuje niesamowite stwardnienie każdego włókna mięśniowego w twoim ciele i to już od pierwszej porcji. Żaden inny produkt kreatynowy nie daje tak potężnych przyrostów masy oraz wzrostu twardości mięśni. Teraz możesz spać spokojnie wiedząc, że twoje ciało pogrążone jest w przemożnym stanie anabolicznym. XTREME DETONATOR® podsumowuje twoje treningi dając twoim mięśniom najlepsze dostępne człowiekowi składniki odżywcze, pomagając im w regeneracji, wzroście, i utwardzaniu w nadludzkim tempie. Innymi słowy, szybciej niż Matka Natura miała w planie. XTREME DETONATOR zapewnia, że wszelkie potrzeby twoich mięśni zostaną zaspokojone!
Rozpuścić 1 miarkę proszku w 200 ml wody i spożywać do 30 minut po zakończonym treningu.
 Porcja: 10,7 g
Składniki aktywne
Witamina C40 mg (50)
Witamina E5 mg (42)
Cynk5 mg (50)
Magnez60 mg (16)
Chlorowodorek kreatyny3 000 mg
Azotan kreatyny1 000 mg
Jabłczan kreatyny1 000 mg
Argininy AKG1 000 mg
Siarczan agmatyny (AgmaMaxTM)500 mg
Jabłczan cytruliny1 000 mg
Beta-alanina (as CarnoSyn®)1 000 mg
Tauryna500 mg
L-Leucyna250 mg
L-Izoleucyna125 mg
L-Walina125 mg
Autor opinii: AntoniOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 26-09-2012
Dobra sprawa po treningu, choć osobiście bardziej pasował mi Re-Con Musclepharma.
Autor opinii: MartiniOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 26-09-2012
Bardzo przyzwoita potreningówka od FA polecam łączyć razem z Napalmem
Autor opinii: KaładzeOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 25-09-2012
Bardzo dobry po treningowy temat. Łączyłem z Napalmem i efekty widoczne w bardzo krótkim okresie czasu. Dobra sprawa.

Napisz opinię