Strona główna » Zdrowie i uroda » Essential Oil Orange 5 ml. - Mrs Magnesium Regeneration System
Essential Oil Orange 5 ml. - Mrs Magnesium Regeneration System

MRS

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 15 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Essential Oil Orange 5 ml. - Mrs Magnesium Regeneration System

Wzmocnij efekty kuracji regeneracyjnej

ROZGRZEJ ZMĘCZONE MIĘŚNIE, POBUDŹ UKŁAD KRĄŻENIA LUB WYCISZ SIĘ PRZED SNEM - KILKA KROPEL ODPOWIEDNIEGO OLEJKU DODANYCH DO KĄPIELI PODNIESIE EFEKTYWNOŚĆ KURACJI REGENERACYJNEJ.

Olejki eteryczne są stosowane w celach leczniczych i relaksacyjnych już od tysiącleci. Wszystko dlatego, że jest to w pełni naturalny składnik, który pozytywnie wpływa zarówno na naszą kondycję fizyczną, jak i psychiczną.

Olejek pomarańczowy jest jednym z najczęściej wykorzystywanych w aromaterapii. Wszystko dlatego, że jego lekko słodki, świeży zapach ma działanie głęboko odprężające. Uspokaja, niweluje napięcie, łagodzi stany lękowe i depresyjne. Słowem - skutecznie poprawia nam nastrój i sprawia, że wraca nam nowa, pozytywna energia. Wartością dodaną jest to, że na skórę działa dezynfekująco, tonizująco i przeciwzmarszczkowo.

Jak stosować olejki eteryczne?

DO KĄPIELI

Olejków eterycznych możesz swobodnie używać podczas codziennej kąpieli. Wystarczy, że dodasz 10-15 kropli w strumień wlewanej (letniej) wody i gotowe. Warto je również dodawać do kąpieli z użyciem płatków magnezowych, ponieważ olejki wzmacniają jej regeneracyjne działanie.

DO MASAŻU

Przed przystąpieniem do masażu wymieszaj 30 kropli wybranego olejku eterycznego z tzw. olejem nośnikowym. Może nim być olej z pestek winogron, oliwa z oliwek itp. Pamiętaj, że podczas masażu wszystkie ruchy powinny być kierowane w stronę serca.

DO AROMATYZACJI POWIETRZA

To najczęściej stosowana forma aromaterapii. Wystarczy wkroplić niewielką ilość olejku do kominka zapachowego, lampki lub nawilżacza powietrza, a piękny zapach rozniesie się po całym mieszkaniu, przynosząc nam tym samym ukojenie i spokój ducha.