Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Double Impact 280g - Iron Horse

Double Impact 280g - Iron Horse

Iron Horse

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Double Impact 280g - Iron Horse

Produkt firmy Iron Horse to świetny stack przed treningowy stworzony z myślą o sportowcach, którzy nieustannie dążą do rozbudowy masy mięśniowej, a także poprawy wyników siłowych. Double Impact to pierwszy polski produkt z AGMATYNĄ!

Double Impact jest jedną z najlepszych polskich odżywek przed treningowych, która w swoim składzie zawiera agmatynę. To bardzo silny prekursor azotu odpowiedzialny za niesamowite napięcie mięśniowe, które utrzymuje się bardzo długo po treningu. Wzbogacony dodatkowo o AAKG, a także jabłczan cytruliny nasila syntezę białek, a tym samym powiększanie się komórek mięśniowych.

Jeśli zatem myślisz, aby rozbudować swoją muskulaturę, to nie możesz zostać obojętnym wobec Double Impact.  Suplement ten jest gwarancją nieustannego rozwoju włókien mięśniowych, co jest cenione przez każdego ciężko trenującego sportowca.

5 g Iron Horse Double Impact zawiera:
  •     AAKG [2:1] - 3200 mg
  •     jabłczan cytruliny [2:1] - 1400 mg
  •     agmatynę - 300 mg
  •     witaminę B1 - 5 mg

AGMATYNA: organiczny związek chemiczny, który uważany jest za jednego z najsilniejszych prekursorów tlenku azotu. Działa on wielopłaszczyznowo powodując między innymi:
  •     rozszerzenie naczyń krwionośnych co w konsekwencji prowadzi do lepszego ukrwienia mięśni i tkanek miękkich
  •     pełni funkcję neurotransmitera
  •     stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu (GH)
  •     sprzyja obniżeniu się poziomu tkanki tłuszczowej!
Zaleca się stosowanie 1-2 porcje Double Impact na 30 minut przed wysiłkiem.
 Porcja: 5g
Składniki aktywne