już nigdy nie kupię standardowych rękawiczek w tym ćwiczy się o wiele lepiej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » Opinia o produkcie2

Opinia o produkcie Digest Plus 60 tabl. Enzymy trawienne Trec Nutrition

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Od momentu gdy stosuje systematycznie, nie miewam ( jak dawniej ) żadnych gastro- problemów. Rewelacja !

Autor opinii: Witek

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5