Trochę duże dawkowanie ale za to trening po Cell Pumpie robie na 200%

Średnia ocena 4/5
(głosów 1)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 17 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

ActivLab - Dextrose Xtra

100% węglowodanów i energii:
- stanowi cenne źródło natychmiastowej energii
- poprawia bilans energetyczny organizmu
- zwiększa wytrzymałość treningową
- zwiększa stężenie kreatyny we krwi

Dekstroza to cukier prosty poprawiający bilans energetyczny organizmu oraz wydolność i wytrzymałość treningową. Efekt ten można zwiększyć poprzez jednoczesne stosowanie dekstrozy z kreatyną. Dekstroza zwiększa wydzielanie insuliny, która z kolei ułatwia transport kreatyny do komórek mięśniowych. Dzięki temu stężenie kreatyny we krwi może wzrosnąć nawet do 50%.

Maksymalne przyrosty masy mięśniowej uzyskuje się przy połączeniu dekstrozy z Activita Creatine Powder, Activita/ActivLab TCM Pro (jabłczan kreatyny) lub z Activita/ActivLab Crea Power Super Formlua (zawiera dodatkowo l-glutaminę, taurynę).

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
20-30g Dextrose rozpuścić w szklance wody (1 łyżeczka zawiera 5g Dextrose). Do tak przygotowanego roztworu można dodać 1 łyżeczkę Activita/ActivLab Crea Power lub Activita/ActivLab Creatine Powder. Stosować 2-4 razy dziennie. Aby nasilić działanie należy rano i wieczorem spożywać 30g odżywki białkowej, np. Activita/ActivLab Whey Protein Concentrate Xtreme, Activita/ActivLab Whey Protein Isolate.
 Porcja: 30g

Wartość energetyczna130kcal
Białko0g
Tłuszcz0g
Węglowodany29,25g
Autor opinii: PawełOcena produktu: Ocena produktu 4/5Data napisania recenzji: 04-04-2016
Bardzo fajny suplement pozwalający uzupełnić węglowodany proste aby zapobiec katabolizmowi. Warto zastosować po treningu aby przywrócić bilans energetyczny. Osobiście stosowałem smak grapefruit był extra.

Napisz opinię