Piję wyłącznie Vitargo, momentalna regeneracja, świetny smak. Bardzo dobry suplement z oferty FA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Dextrose Xtra folia - 1000 g - Activlab4
Dextrose Xtra folia - 1000 g

Dextrose Xtra folia - 1000 g - Activlab

Activlab
Dextrose Xtra folia - 1000 g - Activlab
Średnia ocena (4/5):
Średnia ocena 4/5
(głosów 1)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 17 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

ActivLab - Dextrose Xtra

100% węglowodanów i energii:
- stanowi cenne źródło natychmiastowej energii
- poprawia bilans energetyczny organizmu
- zwiększa wytrzymałość treningową
- zwiększa stężenie kreatyny we krwi

Dekstroza to cukier prosty poprawiający bilans energetyczny organizmu oraz wydolność i wytrzymałość treningową. Efekt ten można zwiększyć poprzez jednoczesne stosowanie dekstrozy z kreatyną. Dekstroza zwiększa wydzielanie insuliny, która z kolei ułatwia transport kreatyny do komórek mięśniowych. Dzięki temu stężenie kreatyny we krwi może wzrosnąć nawet do 50%.

Maksymalne przyrosty masy mięśniowej uzyskuje się przy połączeniu dekstrozy z Activita Creatine Powder, Activita/ActivLab TCM Pro (jabłczan kreatyny) lub z Activita/ActivLab Crea Power Super Formlua (zawiera dodatkowo l-glutaminę, taurynę).

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
20-30g Dextrose rozpuścić w szklance wody (1 łyżeczka zawiera 5g Dextrose). Do tak przygotowanego roztworu można dodać 1 łyżeczkę Activita/ActivLab Crea Power lub Activita/ActivLab Creatine Powder. Stosować 2-4 razy dziennie. Aby nasilić działanie należy rano i wieczorem spożywać 30g odżywki białkowej, np. Activita/ActivLab Whey Protein Concentrate Xtreme, Activita/ActivLab Whey Protein Isolate.
 Porcja: 30g

Wartość energetyczna130kcal
Białko0g
Tłuszcz0g
Węglowodany29,25g
Autor opinii: PawełOcena produktu: Ocena produktu 4/5Data napisania recenzji: 04-04-2016
Bardzo fajny suplement pozwalający uzupełnić węglowodany proste aby zapobiec katabolizmowi. Warto zastosować po treningu aby przywrócić bilans energetyczny. Osobiście stosowałem smak grapefruit był extra.

Napisz opinię