Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » DAMSKA BLUZA TW SWEATSHIRT TRECGIRL 06 SPRING SUN - Trec Wear
DAMSKA BLUZA TW SWEATSHIRT TRECGIRL 06 SPRING SUN - Trec WearDAMSKA BLUZA TW SWEATSHIRT TRECGIRL 06 SPRING SUN - Trec WearRozmiarówka

DAMSKA BLUZA TW SWEATSHIRT TRECGIRL 06 SPRING SUN - Trec Wear

Trec Nutrition

Numer katalogowy:11929

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 161 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

DAMSKA BLUZA TW SWEATSHIRT TRECGIRL 06 SPRING SUN - Trec Wear

• Krój dopasowany do kobiecej sylwetki
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Modny kolor
  • Bezkompromisowa jakość wykonania
  • Zaprojektowana i uszyta ręcznie w Polsce

Ta damska bluza powstała z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze (340g), która zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.

Strona wewnętrzna jest wykończona nieszczotkowanym materiałem, dzięki czemu bluza idealnie sprawdzi się na letnie wieczory oraz na treningu.

Nadruk na bluzie został naniesiony technologią sitodruku 3D, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.

#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta bluza, zostały wyprodukowane w Polsce.