Smak tych witaminek jest świetny idealne są do popijania podczas treningu. Wysyłka ze sklepu ekspresowa także polecam

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » Opinia o produkcie2

Opinia o produkcie DAA Ultra 30 kaps. blister Trec Nutrition

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Mam na karku 37lat i czułem że poziom teścia się obniżył kolega polecił mi DAA które podnosi jego poziom do górnej granicy. Na próbę kupiłem blister i juz po kilku dniach czułem różnice DAA naprawdę działa i nie jest drogie.

Autor opinii: Kameleon

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5