Strona główna » Kreatyny » Stacki kreatynowe » Creatine Cell Loader 600g - Formotiva
Creatine Cell Loader 600g - Formotiva

Formotiva

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 57 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Creatine Cell Loader 600g - Formotiva

Creatine Cell Loader

• Zaawansowany stack oparty na 5 skutecznych formach kreatyny
  • Kompletny system kreatynowy z dodatkiem węglowodanów, tauryny i magnezu
  • Każda porcja dostarcza 5 g czystej kreatyny, prawie 40 g węglowodanów, 1 g tauryny i 75 mg magnezu

FORMOTIVA CREATINE CELL LOADER to kompletny system kreatynowy, zawierający zróżnicowane źródła węglowodanów, aż 5 form kreatyny, taurynę i łatwo przyswajalny magnez.

Jedna porcja CREATINE CELL LOADER dostarcza 5 g czystej kreatyny, która przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych¹. Zawarte w produkcie węglowodany przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni (skurczu) po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.2

¹Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

2Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania węglowodanów, ze wszystkich źródeł, przy łącznym spożyciu wynoszącym 4 g na kg masy ciała, w dawkach przyjmowanych w ciągu pierwszych 4 godzin po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych i nie później niż 6 godzin po takim wysiłku.

Dorośli: 1 porcja (50 g = 2 miarki) 1 raz dziennie. W dni treningowe: 1 porcja (50 g) przed treningiem. W dni nietreningowe: 1 porcja (50 g) rano po przebudzeniu. Proszek rozpuścić w 250 ml wody.

Wartość odżywcza

1 porcja (50g)

100g

wartość energetyczna

684 kJ/161kcal

1368kJ/322 kcal

Tłuszcz

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

<0,05g

w tym kreatyny

5,0g

10,0g

Składniki: maltodekstryna; dekstroza; jabłczan trikreatyny; monohydrat kreatyny; aromat (winogronowy); tauryna; chlorowodorek kreatyny; sole magnezowe kwasu cytrynowego; pirogronian kreatyny; cytrynian kreatyny; substancje zageszczajace: guma arabska i guma ksantanowa; substancje słodzace: acesulfam K i sukraloza; barwniki: koszenila i indygotyna.