Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creatine Alkaline - 120 kapsułek - Megabol
Creatine Alkaline - 120 kapsułek

Creatine Alkaline - 120 kapsułek - Megabol

Megabol
Średnia ocena (3/5):
Średnia ocena 3/5
(głosów 1)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 27 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Creatine Alkaline - 120 kapsułek

CREATINE ALKALINE to najnowszej generacji suplement kreatynowy, sporządzony w ścisłej zgodności z opisem United States Patent 6,399,661. Preparat ułatwia transport związków fosforowych używanych do syntezy białka. Kreatyna utrzymuje odpowiedni poziom ATP (kwas adenozynotrójfosforowy) w mięśniach, co pozwala włóknom mięśniowym pracować na najwyższym poziomie podczas intensywnych treningów. Kreatyna uczestniczy w budowie beztłuszczowej masy ciała sportowca i powoduje wzrost siły mięśni.

CREATINE ALKALINE jest formą kreatyny o wysokim odczynie pH. Według publikacji patentowej cecha ta powoduje redukcję konwersji kreatyny do kreatyniny oraz jej większą trwałość w roztworze. Produkty kreatynowe posiadające alkaliczny odczyn posiadają charakterystyczny człon w nazwie: -Alkaline, -Alkalyn, -Alkatech.

CREATINE ALKALINE produkowana jest w postaci specjalistycznych kapsułek. Kapsułki pełnią istotną rolę transportując składniki aktywne do żołądka w niezmienionej formie. Kapsułki CREATINE ALKALINE powstały na potrzeby wyłącznie tego produktu, posiadają oznaczenie - REACTION BUFFERED, czyli buforowany odczyn pH. W przypadku buforowanej kreatyny takie rozwiązanie wydaje się właściwsze niż użycie standardowej, białej kapsułki.
Dni treningowe:
2-3 kapsułki rano, na czczo oraz 2-3 kapsułki przed treningiem

Dni nietreningowe:
2-3 kapsułki rano na czczo. Maksymalna dzienna dawka wynosi 8 kapsułek.
Wartości odżywcze
Porcja2kap.
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie120 kap.