Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creatine 500g - Dymatize

Creatine 500g - Dymatize

Dymatize

Kod EAN:705016205004

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 67 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Creatine 500g - Dymatize

Monohydrat kreatyny jest najdokładniej przebadaną i najtańszą formą tej substancji. Od wielu lat uważana jest ona za suplement diety skuteczny w sportach siłowych i jest powszechnie stosowana przez sportowców. Stosowanie Creatine Micronized zwiększa zdolności wysiłkowe: siłę, wytrzymałość, przyśpiesza przyrosty beztłuszczowej masy ciała, a także przyśpiesza regenerację po wysiłku. Kreatyna firmy Dymatize została wyprodukowana w najbardziej zaawansowanej technologii spełniającej międzynarodowe standardy oraz charakteryzuje się bardzo wysokim rozdrobnieniem - 180 mikronów.
W dni treningowe: Jedna porcja (5g) z 250ml wody lub innego napoju 30 minut przed treningiem oraz jedną porcję (5g) po treningu.
W dni bez treningu: Jedna porcja z 250ml wody lub innego napoju i wypić rano przed śniadaniem. Drugą porcję spożyć po 6-8 godzinach pół godziny przed posiłkiem.
 Porcja: 5g
Składniki aktywne