Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creatine 1000 150tab - Ostrovit
Creatine 1000 150tab - Ostrovit

Ostrovit

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 22 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Creatine 1000 150tab - Ostrovit

• Działa anabolicznie, w znaczący sposób sprzyja budowaniu czystej masy mięśniowej.
  • Wpływa korzystnie na wzrost siły i wydolności organizmu.
  • Korzystnie oddziałuje na organizm podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

OstroVit CREATINE to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i anty-kataboliczne działanie kreatyny. Zwieksza siłę i masę mięśniową przy odpowiednio  zbilansowanej diecie.

OstroVit CREATINE jest  wysoce  efektywny przy prawidłowym stosowaniu  wraz  ze zbilansowaną,  dobrze ułożoną dietą, odpowiednim treningiem i odpoczynkiem. Preparaty kreatyny są jednymi z najczęściej stosowanych na  rynku, gdyż  zapewniają   efekty, na   ktorych   zależy  stosującym je ćwiczacym: większe mięśnie, większą wagę, większy przyrost siły i lepszą wydolność  fizyczna  podczas intensywnych ćwiczeń. Kreatyna jest nie tylko wyjątkowo skuteczna;  rozsądnie  stosowana  jest  również  niezwykle bezpieczna.

Stosować jedną porcję 5 tabletek popijając obfitą ilością wody lub ulubionego soku.

W dni treningowe pić dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu.
W dni nietreningowe pić jedną porcję po przebudzeniu.
Składniki aktywne1 tab5 tabs100g
Monowodzian kreatyny1000mg5000 mg76,92g

Składniki: Monowodzian Kreatyny, fosforan wapnia, stearynian magnezu, krzemionka koloidalna.