Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creatin Monohydrate Mega Capsules - 300 kap - Vitalmax
Creatin Monohydrate Mega Capsules - 300 kap

Creatin Monohydrate Mega Capsules - 300 kap - Vitalmax

Vitalmax
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Cena katalogowa: 65,00 zł

Oszczędzasz: 11,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 54 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Monohydrate Creatin Mega Caps

SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY KREATYNĘ, TAURYNĘ I WITAMINĘ B6

Suplementacja kreatyną zwiększa resyntezę fosfokreatyny w mięśniach, zwłaszcza po wysiłku o dużej intensywności. Przyczynia się to do wzrostu wytrzymałości, wydolności, siły i masy mięśniowej. Kreatyna jest jednym z niewielu suplementów, których wysoka skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych. Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny.

VITALMAX OFERUJE KREATYNĘ O MAKSYMALNEJ CZYSTOŚCI 99,99% W WYGODNEJ FORMIE PODANIA - MEGA KAPSUŁKACH
Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5 - 10 g dziennie (5 - 10 kapsułek w dwóch do czterech porcji).
Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu).
 Porcja: 5 kapsułek
Składniki aktywne
Monohydrat kreatyny4676 mg
Tauryna20,7 mg
Witamina B62,8 mg
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Wszystkie zielone kreatyny z Vitalmaxa są świetne wcześnie byłem zwolennikiem proszku ale teraz przerzuciłem sie na wygodniejsze kapsy.