Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creatin Monohydrate Classic - 500 g - Vitalmax
Creatin Monohydrate Classic - 500 g

Creatin Monohydrate Classic - 500 g - Vitalmax

Vitalmax
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Kod EAN:8594047720738

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 35 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Monohydrate Creatin Classic

monohydrat kreatyny 100% - rozdrobnienie 80 mesh

SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY KREATYNĘ, TAURYNĘ I WITAMINĘ B6

Kreatyna to najpopularniejszy suplement dla sportowców. Jej suplementacja zwiększa resyntezę fosfokreatyny w mięśniach, zwłaszcza po wysiłku o dużej intensywności. Przyczynia się to do wzrostu wytrzymałości, wydolności, siły i masy mięśniowej. Kreatyna jest jednym z niewielu suplementów, których wysoka skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych. Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny.
Vitalmax oferuje kreatynę o maksymalnej czystości 99,99 % i rozdrobnieniu 80 mesh.
Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5 - 10 g dziennie (w przypadku dawki 10 g należy podzielić ją na dwie porcje po 5 g). Porcję rozpuścić w 0,2 litra napoju. Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu). Płaska łyżeczka od herbaty zawiera ok. 5g kreatyny.

Porcja: 5g
Składniki aktywne
Monohydrat kreatyny4,98 g
Tauryna0,0198 g
Witamina B60,002 g
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Najlepsze co jest z Vitallmaxu - kreatyna classic i kreatyna z zieloną etykietą. Dwie najlepsze kreatyny po których odnotowałem po dzień dzisiejszy najlepsze wyniki.