Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creatin Monohydrate - 300 g- Vitalmax
Creatin Monohydrate - 300 g

Creatin Monohydrate - 300 g- Vitalmax

Vitalmax
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 7)

Kod EAN:8594169820019

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 32 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Monohydrate Creatin

monohydrat kreatyny 100% - rozdrobnienie 250 mesh

SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY KREATYNĘ, TAURYNĘ I WITAMINĘ B6

Kreatyna to najpopularniejszy suplement dla sportowców. Jej suplementacja zwiększa resyntezę fosfokreatyny w mięśniach, zwłaszcza po wysiłku o dużej intensywności. Przyczynia się to do wzrostu wytrzymałości, wydolności, siły i masy mięśniowej. Kreatyna jest jednym z niewielu suplementów, których wysoka skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych.Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny.
Vitalmax oferuje kreatynę o maksymalnej czystości 99,99 % i rozdrobnieniu 250 mesh, co powoduje, że wchłania się ona znacznie lepiej niż kreatyny o mniejszym rozdrobnieniu.
Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5 - 10 g dziennie (w przypadku dawki 10 g należy podzielić ją na dwie porcje po 5 g).
Porcję rozpuścić w 0,2 litra napoju. Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu).
Płaska łyżeczka od herbaty zawiera ok. 5g kreatyny.

Porcja: 5 g
Składniki aktywne
Monohydrat kreatyny4,98 g
Tauryna0,0198 g
Witamina B60,002 g
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bardzo dobry bezsmakowy monohydrat, świetnie nawadnia mięśnie i pozwala na więcej podczas pracy z obciążeniem. Polecam zwłaszcza początkującym.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Kolega namówił mnie na tą kreatynę i nie żałuję jedna z lepszych jakie szamałem

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

To chyba jedna z najbardziej znanych i działających kreatyn na rynku ja także ją polecam :)

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dokładnie! Niczym się nie różni a 20 zł za 300 g to świetna cena :)

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Świetna tania kreatynka która niczym się nie różni od droższych konkurencyjnych kreatyn ;)

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

ja próbowałem już wielu monohydratów ale vitlmaxa jakoś najlepiej mi podchodzi

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Jedyny monohydrat kreatyny który na mnie działa, a próbowałem już wielu.