najwyższa jakość wykonania, tyle co jest katowana na treningach i dalej się trzyma, to jestem pełen podziwu!

» » » Creatin Monohydrate - 1200 g - Vitalmax
Creatin Monohydrate - 1200 g

Creatin Monohydrate - 1200 g - Vitalmax

Vitalmax

Kod EAN:8594169820040

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Monohydrate Creatin

monohydrat kreatyny 100% - rozdrobnienie 250 mesh

SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY KREATYNĘ, TAURYNĘ I WITAMINĘ B6

Kreatyna to najpopularniejszy suplement dla sportowców. Jej suplementacja zwiększa resyntezę fosfokreatyny w mięśniach, zwłaszcza po wysiłku o dużej intensywności. Przyczynia się to do wzrostu wytrzymałości, wydolności, siły i masy mięśniowej. Kreatyna jest jednym z niewielu suplementów, których wysoka skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych.Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny.
Vitalmax oferuje kreatynę o maksymalnej czystości 99,99 % i rozdrobnieniu 250 mesh, co powoduje, że wchłania się ona znacznie lepiej niż kreatyny o mniejszym rozdrobnieniu.
Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5 - 10 g dziennie (w przypadku dawki 10 g należy podzielić ją na dwie porcje po 5 g).
Porcję rozpuścić w 0,2 litra napoju. Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu).
Płaska łyżeczka od herbaty zawiera ok. 5g kreatyny.

Porcja: 5 g
Składniki aktywne