Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Creatin HMB Synergy - 120 cap - Vitalmax4
Creatin HMB Synergy - 120 cap

Creatin HMB Synergy - 120 cap - Vitalmax

Vitalmax

Cena katalogowa: 62,00 zł

Oszczędzasz: 12,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Creatin HMB Synergy

Vitalmax Creatin HMB to rewolucyjny, pierwszy na naszym rynku preparat zawierający kreatynę i hmb jako jedną molekułę.

Formuła preparatu nie polega na wymieszaniu hmb i kreatyny w jednej kapsułce, ale na uzyskaniu w laboratorium, po ich połączeniu związku o jednej strukturze.

Dzięki temu substancja ta zachowuje wszystkie właściwości kreatyny i hmb stosowanych oddzielnie a jednocześnie działając synergistycznie wzajemnie nasilają one swoje działanie.

Creatin HMB ma dzięki temu zarówno działanie anaboliczne jak i antykataboliczne.

Zwiększa syntezę białek, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza regenerację mięśni.
3 kapsułki dziennie.
W dni treningowe 45 minut przed treningiem 1kap. i bezpośrednio po treningu 2kap.
W dni bez terningu dzienną dawkę można podzielić na 3 porcje.
Nie łączyć w jednej porcji z posiłkiem.
 Porcja: 3 kapsułki
Składniki aktywne