sklep

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creapure + ALA + B1 125 g. Monohydrat kreatyny Trec Nutritoin
Creapure + ALA + B1 125 g

Creapure + ALA + B1 125 g. Monohydrat kreatyny Trec Nutritoin

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 29 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec Nutritoin - Creapure + ALA + B1 125 g.

Monohydratu kreatyny z SKW + kwas alfa liponowy + witamina B1 w proszku.
  Creapure +ALA +B1 jest preparatem kreatynowym wzbogaconym o kwas alfa - liponowy (ALA) oraz tiaminę ( Wit.B1).
Kreatyna jest suplementem wspomagającym przyrost siły oraz zwiększającym masę mięśniową (działanie anaboliczne). Pośrednio wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek (działanie antykataboliczne). Kreatyna została wzbogacona o najwyższej jakości kwas alfa-liponowy (ALA) oraz Wit.B1, które to uczestniczą w produkcji energii oraz ochraniają przed niekorzystnymi skutkami utleniania (działają antyoksydacyjne). ALA pobudza także wydzielanie insuliny zwiększając w ten sposób transport aminokwasów oraz kreatyny do komórek mięśniowych.
Prawidłowa suplementacja kreatyny w połączeniu z kwasem alfa - liponowy (ALA) oraz Wit.B1 zwiększa jej zasoby w organizmie nawet o 100%. Zapoczątkowuje to szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu.

Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-30 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 7 kg beztłuszczowej masy mięśniowej.
W celu osiągnięcia trwałych efektów kreatynę najlepiej łączyć w jednym cyklu z: odżywką białkową, węglowodanowo-białkową, peptydem l-glutaminy, l-glutaminą, HMB lub aminokwasami.
Kreatyna firmy Trec Nutrition produkowana jest w niemieckim laboratorium Degussa Bioactives - SKW w Hamburgu. Produkt ten sprzedawany jest na całym świecie pod zastrzeżonym znakiem CREAPURE.

alt

Komunikat
Informujemy, że czas dostawy może się wydłużyć o 2-3 dni robocze z racji zaistniałej sytuacji panującej w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań by nie było opóźnień w realizacji zamówienia ale takie mogą wystąpić. Pracujemy w wydłużonych godzinach pracy by wszystkie paczki zostały wysłane najszybciej jak to możliwe ponadto zwiększyliśmy częstotliwość odbiorów przesyłek przez firmy przewozowe. Po nadaniu przesyłki otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego.

Pozdrawiamy - TEAM Centrumkulturystyki.
Wejdź do sklepuZrezygnuj