Amix jest nową firmą na rynku ale ich przedtreningówka to prawdziwa petarda. Mam nadzieję że wszystkie ich produkty będą tak samo dobre :D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Crea Stack 300g - Premium Nutrition4
Crea Stack 300g

Crea Stack 300g - Premium Nutrition

Premium Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Crea Stack 300g - Premium Nutrition

CREA STACK to zaawansowany preparat uzupełniający dietę w kreatynę. Produkt polecany jest szczególnie sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie w okresach wzmożonej aktywności fizycznej. Kreatyna jest niebiałkowym aminokwasem występującym naturalnie u zwierząt oraz w mniejszych ilościach u roślin. Jest to substancja syntezowana w naszym organizmie w wątrobie, nerkach i trzustce. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystne jej działanie jest obserwowane przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie. Unikalna mieszanka CREA STACK dostarcza do organizmu aż 5 różnych form kreatyny: chlorowodorek kreatyny, alfaketoglutaran kratyny, ester etylowy kreatyny, monohydrat kreatyny i jabłczan dikreatyny. Zróżnicowane formy podaży pozwalają na suplementację organizmu pod różnymi kątami, dodatkowo wykorzystując właściwości przyłączonych do cząsteczki kreatyny związków organicznych. Ciągła suplementacja kreatyną niesie ze sobą wiele korzyści. Nie pozwól sobie na przeciętność, stosuj CREA STACK z serii Premium Nutrition!
Zmieszać 1 miarkę proszku (5,6 g) z 300 ml wody. Wypić przed treningiem.
 Porcja: 5,6g
Składniki aktywne