Strona główna » Kreatyny » Jabłczan kreatyny » Cm3 Powder 10g. Saszetka - Jabłczan kreatyny Trec Nutrition
Cm3 Powder 10g. SaszetkaCm3 Powder - skład

Cm3 Powder 10g. Saszetka - Jabłczan kreatyny Trec Nutrition

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Cm3 Powder 10g. Saszetka - Jabłczan kreatyny Trec Nutrition

Czym jest Jabłaczan kreatyny CM3 Powder?

Jabłczan kreatyny Cm3 w przeciwieństwie do monohydratów ułatwia wchłanianie do krwiobiegu pożądanych składników z jak największą korzyścią dla zdrowia - ograniczając przy tym magazynowanie pod skórą wody, czy też zbędnej tkanki tłuszczowej. CM3 dodatkowo ekstremalnie podnosi poziom energii jaką dysponuje nasz organizm, którą z kolei jesteśmy wstanie spożytkować podczas treningów siłowych.

Głównym składnikiem prezentowanego Jabłczanu kreatyny CM3 firmy Trec Nutrition jest kwas jabłkowy, który to korzystnie wpływa na nasz metabolizm. Jego regularne stosowanie pozytywnie wpływa na przyrost masy ciała – co z kolei skutkuje przyrostem twardej tkanki mięśniowej jaką nabywamy podczas treningów.

Jeżeli uprawiasz sport, który zobowiązuje Ciebie do częstych i intensywnych wysiłków, to opisywany preparat jest właśnie dla Ciebie. Kreatyna Cm3 Powder w znaczący sposób wydłuża Twój trening – dzięki czemu Twoja muskulatura rośnie w oczach.

Uwaga: Powyższy opis produktu jest własnością sklepu CentrumKulturystyki.pl. Kopiowanie powyższego opisu w części lub całości jest ZABRONIONE!
Jabłczan kreatyny CM3 Powder stosuj po 5g, rozpuszczając ją w 250 – 300 ml wody używając najlepiej szejkera.

W dni treningu: porcja rano jak wstajesz a druga między posiłkami.
W dni nie treningowe: tak samo jak w dni treningu plus trzecia porcja zaraz przed snem.
 Porcja: 5 g100g
Składniki aktywne
Jabłczan kreatyny4,75g95g
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dobrze to wymyślili z tymi saszetkami :) Są poręczne, małe a przede wszystkim tanie :)