Świetny pomysł z saszetkami biorę sobie do szkoły i rozrabiam kiedy mi trzeba.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Cm 3 Powder 7g. 1 Saszetka Ananas - Trec Nutrition3
Cm 3 Powder 7g. 1 Saszetka Ananas - Trec Nutrition
Nowość

Cm 3 Powder 7g. 1 Saszetka Ananas - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składu

TREC CM 3 7g saszetka

Suplement diety Trec CM3 saszetka 7g zawiera wysokiej jakości jabłczan kreatyny w formie proszku o smaku ananasowym. Jabłczan jest wyjątkowo stabilną formą kreatyny. Dobrze znosi niskie pH przewodu pokarmowego. W przeciwieństwie do monohydratu, jabłczan w środowisku wodnym nie ulega szybkiemu przekształceniu w nieaktywną kreatyninę. Produkt zaleca się zarówno w okresie budowania siły i masy mięśniowej, jak i podczas redukcji jako antykatabolik. Kreatyna pozwala na szybszą fosforylację ADP do ATP podstawowego nośnika energii w organizmie. Dzięki suplementacji kreatyną jesteśmy w stanie trenować dłużej i ciężej co przekłada się na pożądane efekty.

Trec CM3 to wysoka dawka jabłczanu kreatyny. W jednej sugerowanej porcji która wynosi 3,5 g suplement CM3 zawiera aż 3325 mg substancji czynnej w tym 2345 mg samej kreatyny oraz 980 mg kwasu jabłkowego. Ze względu na budowę chemiczną tej formie kreatyny przypisuje się większe działanie energetyczne ponieważ kwas jabłkowy bierze udział w cyklu Krebsa. Jego obecność przyczynia się zatem do zwiększenia ilości produkowanej energii. Ze względu na to polecamy suplementować produkt około treningowo. Istotną dla wielu sportowców cechą tej formy chemicznej kreatyny jest mniejsza retencja wody w komórkach mięśniowych niż w przypadku monohydratu.

SPOSÓB UŻYCIA

Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Azorubina może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SKŁADNIKI

Jabłczan kreatyny (95,0%); substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja słodząca – sukraloza; aromaty; substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa.

SKŁADNIKI AKTYWNE7 g*
Jabłczan Trikreatyny6650,00 mg