Żadne BCAA nie rozpuszcza sie do końca za sprawą leucyny. Dobre aminokwasy cena przystępna.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Cla Core 90 kaps. Muscle Pharm4
Cla Core 90 kaps

Cla Core 90 kaps. Muscle Pharm

MusclePharm

Cena katalogowa: 99,00 zł

Oszczędzasz: 20,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Cla Core 90 kaps. Muscle Pharm

Dla kogo przeznaczony jest CLA Core?

Suplement przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą budować masę mięśniową przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Szczególnie polecany jest on osobom trenującym kulturystykę i fitness.

Czym jest CLA Core?

CLA Core to unikalna kompozycja kwasów tłuszczowych, która doskonale wspiera proces odchudzania i redukcji tkanki tłuszczowej. CLA Core zapewnia także prawidłową kontrolę apetytu oraz reguluje poziom cukru we krwi, zawarta w suplemencie oliwa z oliwek jest naturalnym antyoksydantem i podwyższa poziom cholesterolu HDL.

CLA Core to

• skuteczne podkręcenie metabolizmu
  • redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej
  • działa antykatabolicznie
  • wspiera budowę beztłuszczowej masy mięśniowej

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Jedną porcję 1-2 kapsułki rano, po południu i wieczorem podczas posiłku.
Składniki aktywne
Porcja
Ilość porcji w opakowaniu
Opakowanie