Strona główna » Aminokwasy » Aminiokwasy różne » Chicken Carnosine Boost 120 kaps - Activlab
Chicken Carnosine Boost 120 kaps

Chicken Carnosine Boost 120 kaps - Activlab

Activlab

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Chicken Carnosine Boost 120 kaps - Activlab

Karnozyna jest dipeptydem zbudowanym z beta-alaniny i L-histydyny. Występuje w tkankach mięśniowej i nerwowej – odgrywa istotną rolę w utrzymaniu odpowiedniego pH. Produkt oparty na Hydrolizacie Białka Drobiowego, który jest źródłem białka o najszybszej przyswajalności, a także cechuje się idealnym składem aminokwasowym
Sposób użycia: 12 kapsułek dziennie
 w 100g