Idealna sprawa dla niejadków Complex witaminy b dodatkowo. Polecam !

» » » Cellmass 800g. - Bsn
Cellmass 800g

Cellmass 800g. - Bsn

Bsn
Cellmass 800g. - Bsn
Średnia ocena (4.5/5):
Średnia ocena 4.5/5
(głosów 2)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 169,00 zł

Oszczędzasz: 18,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 151 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BSN Cell Mass 800g

Estryfikowana Kreatyna jest jedyna w swoim rodzaju. Tak silna i skuteczna, że wielkość, siła mięśni, regeneracja i osiągane wyniki nabierają nowego znaczenia. Produkt tak doskonały, że dostarcza niezrównane składniki wolumizujące do każdej komórki mięśniowej organizmu. Czasami tak silny, że miast pukać do drzwi komórki, niszczy je, wypełniając ją powiększającą mięśnie kreatyną. Produkt tak zaawansowany, że zawiera w swoim skaldzie nową super-anaboliczną i innowacyjną Glutaminę, która zwiększa twardość mięśni i przyśpiesza regenerację. Formuła tak skuteczna, że natychmiast przenosi Cię w nowy wymiar trenowania i przyrostów siły i wielkości mięśni zmieniając Twoje ciało już od pierwszej porcji. Przygotuj swoje ciało na CellMass Nową Doskonałą Kreatynę!

CellMass zawiera ważne i przełomowe odkrycie CEM3 (Jabłczan Etylowego Estru Kreatyny). Najnowszy wynalazek w technologii Estryfikowanych Kreatyn. Jeszcze nigdy Twoje ciało nie czuło tak wyjątkowego, powodującego twardnienie mięśni, działania glutaminy i powodującego prawdziwe wzmocnienie działania kreatyny.do tej pory! Z CellMass nie potrzeba fazy ładowania, przyjmowania cyklicznego, nie ma żadnych trudnych do połknięcia tabletek, zero cukrów, nie występują wzdęcia żołądka i retencja wody, żadnych spadków.

Nie ma nic ważniejszego niż nasycanie mięśni kreatyną zaraz po treningu. Potreningowa suplementacji kreatyną jest niezbędna w celu uzupełnienia jej zapasów wykorzystanych podczas treningu, przyśpieszania regeneracji, wolumizowania komórek mięśniowych, zwiększania gęstości i twardości mięśni i aktywowaniu silnych anabolicznych szlaków faz wzrostu. Teraz wyobraź sobie potreningowy suplement kreatyny, który nie tylko osiąga to w dużo lepszym stopniu niż inne dostępne do tej pory produkty, ale również osiąga taki stan szybko i skutecznie jak gdyby dolewać benzyny do ognia (dosłownie twoje mięśnie będą eksplodować na Twoich oczach). O to chodzi: CellMass!

CellMass zawiera najnowszą i najbardziej innowacyjną formę kreatyny, jaka została kiedykolwiek wynaleziona: Jabłczan Etylowego Estru Kreatyny (lub CEM3), Glutaminę AKG i najsilniejszą substancję insulinogeniczną (Cinnulin-PF). CellMass zwiększa masę Twoich mięśni wypełniając je składnikami odżywczymi, zamiast wypełniać wodą i powodując problemy żołądkowe. CellMassCellMass jest doskonałym uzupełnieniem Twoich treningów dostarczając mięśniom najbardziej zaawansowane składniki budujące mięśnie, pomagające im regenerować się, rosnąć i twardnieć w super-szybkim fizjologicznym tempie. Innymi słowy, szybciej niż Matka Natura miała kiedykolwiek zamiar. CellMass zapewnia mięśniom wszystko, co jest potrzebne do WZROSTU!

W dni nietreningowe

1 Porcja: należy wymieszać jedną miarkę z 150-200 ml zimnej wody lub jakiegokolwiek napoju i spożyć zaraz po przebudzeniu (na pusty żołądek).

2 Porcja: należy wymieszać jedną miarkę z 150-200 ml zimnej wody lub jakiegokolwiek napoju, należy spożyć 6-8 godzin po pierwszej porcji (na pusty żołądek).

W dni treningowe

1 Porcja: należy wymieszać jedną miarkę z 150-200 ml zimnej wody lub jakiegokolwiek napoju i spożyć natychmiast po treningu (na pusty żołądek).

2 Porcja: należy wymieszać jedną miarkę z 150-200 ml zimnej wody lub jakiegokolwiek napoju, należy spożyć 6-8 godzin przed lub po porcji potreningowej (na pusty żołądek).
Wartości odżywcze
Porcja16g
Ilość porcji w opakowaniu50
Opakowanie800g

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość energetyczna30kcal
Węglowodany7g
W tym cukry0g
Wapń250mg
Fosfor430mg
Sód250mg
Potas140mg
AVPT(Advanced Volumizing & Performance Technology)4250mg
Sodium creatine phosphate matrix
Creatine Ethyl Ester-beta-alanine Composite
Creatinol-O-phosphate-malic acid interfusion
Creatine AAB (Creatine-Alpha-Aminobutyric Acid matrix)
Glutamine AKG2000mg
Muscle cell uptake matrix950mg
Di-calcium phosphate
Cinnulin PF
Di-potassium Phosphate
Di-sodium Phosphate
Autor opinii: ArniOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 31-08-2012
Szybka regeneracja po wysiłku, momentalnie zregenerowane włókna mięśniowe - to cechuję Cell Massa z Bsnu. Idealny suplement PO treningu.
Autor opinii: kulfonOcena produktu: Ocena produktu 4/5Data napisania recenzji: 24-08-2012
świetna potreningówka doskonale uzupełnia się w połączeniu z No x Plode

Napisz opinię