Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Cell Pump 120 kaps Stack Kreatynowy BIOGENIX
Cell Pump 120 kaps

Cell Pump 120 kaps Stack Kreatynowy BIOGENIX

Biogenix
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Cena katalogowa: 34,00 zł

Oszczędzasz: 6,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 28 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Cell Pump 120 kaps Stack Kreatynowy BIOGENIX

Poszukujesz preparatu, który sprawi, że podczas treningu Twoje mięśnie będą napompowane do granic możliwości? Chcesz poczuć prawdziwą, niesamowicie silną pompę w mięśniach? Cell Pump spełni wszystkie Twoje oczekiwania i nie zrujnuje Twojego budżetu!

Działanie Cell Pump Biogenix:

Cell PumpMonster Caps od firmy Biogenix to sprawdzony stack kreatynowy o silnym działaniu. Preparat zawiera zaawansowaną kompozycję, w skład której wchodzi jabłczan kreatyny (Tri-creatine malate), kompleks prekursorów kreatyny (glikocyjamina i betanina) prekursor tlenku azotu (arginina w formie AAKG) oraz pro-anaboliczny aminokwas - tauryna. Takie połączenie składników preparatu działa o wiele silniej niż sam jabłczan kreatyny. Przewaga stacku kreatynowego nad czystą formą kreatyny polega także na dostarczaniu do organizmu innych niekreatynowych składników wspomagających wysiłek i przyrost tkanki mięśniowej. W przypadku prezentowanego preparatu do organizmu dostarczane są substancje wykorzystywane do syntezy kreatyny przez ludzki organizm - betanina i glikocyjamina.  AAKG wspomaga produkcję tlenku azotu, który jest jednym z czynników wpływających na rozszerzanie naczyń krwionośnych.

Należy stosować 1-2 porcje (8-16 kapsułek) dziennie (rano, a także po treningu), popijając dużą ilością wody. Należy zachować ok.8 godz. odstęp między dziennymi dawkami.
 Porcja: 8 kapsułek
Składniki aktywne
Glikocjamina1g
Jabłczan kreatyny (TRICREATINE MALATE)4g