Strona główna » Według zastosowania » Masa mięśniowa » Casein 1426g Muscle Pharm
Casein 1426g

Casein 1426g Muscle Pharm

MusclePharm
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 198 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Casein 1426g Muscle Pharm

Dlaczego warto stosować kazeinę micellarną?

Głównym zadaniem tej odżywki jest stosowanie jej przed snem w celu zapewnienia ochrony mięśni przed katabolizmem podczas długich godzin nocnych.

Jak działa odżywka białkowa Casein firmy Muscle Pharm?

Długotrwałe działanie antykataboliczne odżywki Casein uzyskane jest dzięki przedłużonemu procesowi uwalniania wolnych aminokwasów do krwiobiegu, którego czas sięga do około 6-7 godzin od spożycia odżywki. Spowodowane jest to przyjmowaniem żelowej konsystencji przez kazeinę co spowalnia jej czas wchłaniania i tym samym uwalniania poszczególnych aminokwasów do mięśni. Jak dowodzą obserwacje naukowe, kazeina podczas snu może ograniczać rozpad białek w mięśniach nawet o 30%.

Dla kogo przeznaczona jest odżywka białkowa Casein?

Odżywka ta przeznaczona jest dla sportowców, którym zależy na powstrzymaniu katabolizmu tkanki mięśniowej w godzinach nocnych i tym samym skróceniu procesów regeneracji powysiłkowej oraz szybszych przyrostów czystej masy mięśniowej.

Kazeina Muscle Pharm to

• Wzrost beztłuszczowej masy ciała
  • Silne działanie antykataboliczne podczas snu
  • Optymalna dostawa niezbędnych aminokwasów
  • Maksymalna nocna regeneracja
1 miarkę odżywki należy wymieszać z 300ml wody lub mleka. Spożyć Przed snem. Uwaga: W celu lepszego rozpuszczenia odżywki należy skorzystać z shakera.
Składniki aktywneKazeina micelarna
Porcja31g
Ilość porcji w opakowaniu46
Opakowanie1426g
Wartość energetyczna110kcal
 Składniki odżywczeZawartość w porcji
 Tłuszcz0,5g
 Węglowodany2g
 Błonnik1g
 Cukier1g
 Białko25g
 Wapń588mg
 Żelazo1g
 Sód100mg
 Digestion Enhancing Enzyme Blend:
 Proteazy, Laktaza60mg
 Profil aminokwasowy:
 L-arginina874mg
 L-cysteina160mg
 L-tyrozyna1206mg
 L-histydyna642mg
 L-proline2298mg
 L-glutamina5240mg
 L-tryptofan304mg
 L-walina1461mg
 L-treonina1034mg
 L-izoleucyna1201mg
 L-leucyna2385mg
 L-lizyna2020mg
 L-fenyloalanina1124mg
 L-metionina634mg
 Kwas asparaginowy1850mg
 L-seryna1338mg
 L-glicyna425mg
 L-alanina779mg
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Prawdziwa micelarna kazeina nie tak jak u konkurencji kazeinan wapnia. Skład swietny, a smaki też bardzo ciekawe.