PERFEKCYJNE BIAŁKO JAK SAMA NAZYWA WSKAZUJE :) SKŁAD BARDZO DOBRY, SMAK TEŻ,SZCZEGÓLNIE VANILIA.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Anabolizery tlenku azotu No2 » Carnotrix 6 tab. Trec Nutrition
Carnotrix 6 tab.

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 3)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Carnotrix 6 tab. Trec Nutrition

Jeden z najlepszych suplementów przedtreningowych firmy Trec Nutrition!

Jaką funkcje pełni Carnotrix?

Jest to suplement stosowany przed treningiem, którego głównym zadaniem jest jak najszybsza, skuteczna redukcja zakwaszenia mięśni. Dzięki niemu Twoje treningi mogą być o wiele dłuższe i bardziej intensywne co oczywiście sprawia, iż efekty treningowe są bardziej widoczne.

Dodatkowym atutem tego suplementu jest odczuwalny wzrost siły oraz wytrzymałości Twojego organizmu.

Komu polecany jest Carnotrix?

Suplement polecany jest wszystkim sportowcom, bez względu na to czy uprawiają sporty typowo siłowe, czy tez wytrzymałościowe!

UWAGA: Niniejszy opis produktu jest własnością sklepu internetowego CentrumKulturystyki. Kopiowanie opisu w części lub całości jest zabronione!
Preparat należy spożywać na godzinę przed posiłkiem w ilości 4 -6 tabletek – popijając szklanką wody.

Skład suplementu Carnotrix firmy Trec Nutrition

Autor opinii: Bartek GórkaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 17-10-2014
Bardzo dobra przed treningowka . Sam stosuje . I naprawde godne polecenia . Pozdrawiam ;)
Autor opinii: pac manOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 14-10-2014
I to jest to co lubie czyli zwiekszenie wytrzymałosci na treningach bez mocnego pobudzenia
Autor opinii: JanuszOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 08-10-2014
Karnotric jak najbardziej polecam, świetna przedtreningówka i to nie tylko na siłownie :) Osobiście to nie wyobrażam sobie treningów bez tego suplementu.