Jedna z lepszych odżywek na masę. BSN zawsze robi najwyższej jakosci produkty dlatego często kupuję ich suple.

» » » Carbosnack - 55 g - Nutrend
Carbosnack - 55 g

Carbosnack - 55 g - Nutrend

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Carbosnack

NUTREND Carbosnack 55g (tubka)

Żel energetyczny

Smaczny, niezamarzający żel energetyczny dostarczający energii przed, w trakcie oraz po wysiłku.
- stanowi źródło szybkiej i efektywnej energii
- optymalizuje przyswajanie węglowodanów
- zawiera taurynę i glicynę
- nie obciąża układu pokarmowego
- nie zawiera tłuszczu i sodu

>>> Dlaczego zastosowano właśnie żel?
1. Znacznie ogranicza ryzyko zaburzeń żołądkowych, możliwych po spożyciu większej ilości cukrów.
2. Przedłuża przyswajanie zawartych w nim węglowodanów prostych i złożonych, minimalizując ryzyko negatywnego wpływu na wysiłek, występującego po spożyciu większej ilości cukrów. Spowolnione przyswajanie węglowodanów rozpuszczonych w żelu zapobiega spadkowi poziomu cukru we krwi, który wywołałby spadek ciśnienia krwi, niepokój, uczucie głodu i ogólne pogorszenie jakości treningu. Energia zawarta jest w stopniowo uwalniających się węglowodanach: szybko przyswajalnej glukozie w kombinacji z wolniej przyswajalną maltodekstryną (przygotowaną z kukurydzy).

>>> Dlaczego produkt znajduje się w specjalnej tubie?
1. Zakrętka umożliwia wielokrotne zamykanie oraz zapobiega wyciekaniu żelu.
2. Specjalne opakowanie chroni przed zassaniem powietrza wraz z zanieczyszczeniami: bakteriami, grzybami, itd.

>>> Dlaczego dodano aminokwasy?
TAURYNA wpływa pozytywnie na pracę mózgu w sytuacjach wyczerpania energetycznego. Optymalizuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe. GLICYNA stanowi źródło energii, uczestnicząc w odtwarzaniu KREATYNY. Ogranicza negatywne działanie kwasu mlekowego powstającego podczas wysiłku fizycznego.

>>> Kiedy potrzebna jest energia?
Podczas każdego wysiłku fizycznego, napięcia psychicznego (biznesmeni, studenci), a przede wszystkim w trakcie uprawiania sportu. Carbosnack dostarczy energii przed wysiłkiem, w trakcie, a także po jego zakończeniu, kiedy przyjęcie energii ma na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu.
Należy spożyć jedną tubkę, bezpośrednio po treningu.
 Porcja: 1/2 tubki

Wartość energetyczna97,7 kcal