Największa rewelacja ostatnich miesięcy. Na S.A.W. poczujesz '' różnicę '' na treningu. Rewelacyjna sprawa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Według zastosowania2 » Pływanie3 » CARBO 50 g - Gymtec
CARBOMax ENERGY POWER - 1000 g
Nowość

CARBO 50 g - Gymtec

Gymtec

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Carbo -50 g - Gymtec

Osoby, które starają się o zdrowy przyrost masy mięśniowej, muszą po treningach, dostarczać organizmowi odpowiedniej dawki węglowodanów, dlatego proponujemy im CRABO drink, węglowodanową odżywkę, w doskonałych smakach. Organizm po intensywnych ćwiczeniach traci mnóstwo kalorii. Zamiast posiłków standardowych, które wpłyną na powiększenie się tkanki tłuszczowej, lepiej sięgnąć po, dobrze zbilansowaną pod względem energetycznym, odżywkę węglowodanową, w wygodnej formie proszku do sporządzenia napoju. To produkt, który łatwo się wchłania i w krótkim czasie, docierając do wszystkich komórek, zregeneruje Twój organizm.

8 zalet produktu CARBO drink

• Hamuje procesy kataboliczne w mięśniach
  • Pozbawiony syntetycznych barwników – wyłącznie pochodzenia roślinnego.
  • Słodzony z użyciem stewii i erytrytolu – nie zawiera dodatku cukru
  • Dostępny w smakach owocowych: limonkowym, cytrynowym, grapefruitowym i jagodowym
  • Łatwo się wchłania
  • Wspiera siły witalne organizmu
  • Produkt bezglutenowy
  • Regeneruje szybko organizm

Dlaczego warto kupić suplement CARBO drink?

CARBO drink to produkt w postaci łatwo przyswajalnej odżywki, która doskonale zregeneruje Twoje mięśnie po intensywnym wysiłku. Jeśli po siłowni nie masz czasu albo ochoty na szykowanie dla siebie standardowych posiłków, to CARBO drink rozwiąże tę kwestię. Wygodna forma produktu, jaka jest dostępna w naszym sklepie, sprawia, że w szybki sposób możesz zregenerować swoje mięśnie, jednocześnie unikając ich rozpadu. Ta odżywka zawiera nie tylko węglowodany, ale także glikogen i witaminy, dlatego sprawdzi się również w diecie odchudzającej.
CARBO drink to odżywka węglowodanowa, którą można łatwo przygotować po zajęciach na siłowni.

Preparat należy spożywać po treningu. Należy rozpuścić 50g preparatu w 200 ml wody.
alt