Strona główna » Suplementy przedtreningowe » Caffeine 60 kaps - Formotiva
Caffeine 60 kaps - Formotiva

Formotiva

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 16 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Caffeine 60 kaps - Formotiva

FORMOTVIA CAFFEINE CAPSULES to skoncentrowane źródło najwyższej jakości kofeiny bezwodnej, która wspiera organizm w okresie zwiększonej aktywności fizycznej i psychicznej. Zawarta w produkcie kofeina wspomaga koncentrację, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i senności, a także poprzez swoje właściwości energetyzujące wspomaga pobudzenie organizmu i jego możliwości wysiłkowe.

1 kapsułka 1–2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Składniki1 kapsułka2 kapsułki
Kofeina200 mg400 mg

Skład: Kofeina; substancja wypełniająca: celuloza; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych Składniki kapsułki: żelatyna; barwnik: dwutlenek tytanu.