Strona główna » Odżywki białkowe (proteinowe) » Caffeine 200 g. Pure - Uns Supplements
Caffeine 200 g. Pure - Uns Supplements

Uns

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 39 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tablica składników

CaffeIine 200 g. Pure - Uns Supplements

CAFFEINE - to suplement diety w postaci proszku, który nie zawiera żadnych substancji dodatkowych.

Dostarcza 200 mg kofeiny w czystej postaci w dziennej porcji.
Ze względu na zawartość wyłącznie czystego surowca bez żadnych dodatków smakowych oraz wypełniaczy produkt charakteryzuje się wyjątkowo swoistym smakiem i zapachem.

Przeznaczony jest dla osób ciężko pracujących fizycznie oraz umysłowo, a także jako preparat przedtreningowy gdyż:

- Kofeina przyczynia się do zwiększenia uwagi i czujności,
- pomaga poprawić koncentrację,
- pomaga zwiększyć skupienie,
- pomaga utrzymać witalność fizyczną organizmu,
- poprawia zdolność koncentracji oraz zmniejsza uczucie zmęczenia,
- pobudza i dodaje energii.

Kofeina to składnik, pozyskiwany z nasion kawowca.Charakteryzuje się szybkim działaniem pobudzającym organizm do wzmożonego wysiłku zarówno fizycznego jak i umysłowego. Kofeina jest składnikiem żywności regularnie spożywanym przez większość populacji. Działanie kofeiny polega na pobudzeniu ośrodkowego układu nerwowego, dlatego jest ona uważana za najczęściej spożywaną substancję działającą pobudzająco.

Jedna z cech charakterystycznych kofeiny przynosi sportowcom podwójną korzyść. Po pierwsze zwiększa wytrzymałość oraz sprzyja pobieraniu energii z tkanki tłuszczowej, wspomagając jej redukcję.

Sposób użycia

Porcję - 200 mg (1/2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub soku. Stosować raz dziennie.

Składniki

Kofeina bezwodna (100%).
Wartości odżywczeIlość w porcji dziennej
Kofeina bezwodna200 mg