Bardzo dobrze leży w dłoni, sztanga trzyma się mocno, a równocześnie dłonie się nie pocą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Boogieman fuel 100ml - Trec Nutrition4
Super BCAA System 150 capl
Nowość

Boogieman fuel 100ml - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Boogieman fuel 100ml - Trec Nutrition

BOOGIEMAN FUEL SHOT - STYMULATOR EKSTREMALNEJ ENERGII TRENINGOWEJ
Boogieman Fuel pobudza do większej pracy treningowej - Przedtreningówki to grupa suplementów, które cieszą się chyba największym zainteresowaniem klientów. Producenci chcąc oferować ciągle coś nowego i zaskakującego wzbogacają ich formułę rozmaitymi składnikami o działaniu psychostymulującym. Dla wielu właśnie owo pobudzenie jest wyznacznikiem faktycznego wpływu przedtreningówki. Niestety ale do tego nie powinno ograniczać się działanie wysokiej klasy suplementu z tej grupy. Owszem przedtreningówka powinna stymulować organizm, ale do tego, żeby sprostać progresywnym założeniom treningowym. Wywoływane przez przedtreningówki pobudzenie jest czasem tak duże, że doprowadza do objawów rozbicia, wywołuje dyskomfort pokarmowy, niemożność skoncentrowania się na założonych zadaniach. Takich efektów nie doświadczysz stosując Boogieman Fuel. Przedtreningówka ta zawiera kompleks składników stymulujących organizm jak: bezwodna kofeina i tauryna. Może nie spowodują one, że „wyskoczysz z butów” i ostatecznie zwymiotujesz w szatni, ale bezpiecznie pobudzą emisję adrenaliny, która zmobilizuje szlaki energetyczne ustroju w celu wykonania większej pracy treningowej.

Zasadniczym kompleksem składników Boogieman są optymalizatory energetyczne, które zwiększają siłę i wydolność mięśniową: beta-alanina, inozyna oraz arginina i cytrulina.

BOOGIEMAN POPRAWIA ENERGETYKĘ WYSIŁKOWĄ
W składzie Boogieman Fuel znajdziemy dużą dawkę beta-alaniny - aminokwasu, które podnosi mięśniowe stężenie peptydu karnozyny. Dużym stężeniem karnozyny charakteryzują się białe włókna mięśniowe, przystosowane do intensywnej, krótkotrwałej pracy, która umożliwia kształtowanie takich cech motorycznych jak siła, szybkość. Jeżeli w połowie serii w siłowni albo w kulminacyjnym momencie walki na ringu nagle opadasz z sił i mięśnie nie są w stanie podejmować dalszej pracy oznacza to, że doszło to zakwaszenia mięśniowego. Oczywiście istnieje prosty sposób aby odroczyć w czasie moment upadku mięśniowego i tym sposobem wydłużyć czas efektywnej pracy treningowej – zwiększyć zasoby mięśniowe karnozyny poprzez suplementację beta-alanianą. 100 ml Boogieman Fuel to aż 5000 mg tego aminokwasu, który niweluje główną przyczynę zmęczenia w wysiłkach o wysokiej mocy. Boggieman zawiera także inozynę, która poprawia energetykę wysiłków w pierwszych sekundach, gdyż jest prekursorem ATP (podstawowa jednostka energetyczna). Poza tym inozyna zawarta w tej przedtreningówce wywiera dodatkowy wpływ psychostymulujący.

BOOGIEMAN TO POMPA MIĘŚNIOWA
Boggieman Fuel to pobudzenie, zwiększona koncentracja, maksymalizacja szlaków energetycznych ale także pompa mięśniowa, która jest sprzymierzeńcem każdego intensywnego wysiłku. Pompa mięśniowa wywołuje zwiększony napływ krwi do mięśni. Poza oczywistym, pożądanym efektem wizualnym, przekrwienie mięśniowe stanowi najlepsze podłoże do podejmowania ciężkich wysiłków, gdyż wiąże się z lepszym zaopatrzeniem pracujących mięśni w tlen, składniki odżywcze, antykataboliczne, energetyczne. Boogieman Fuel to podwójna stymulacja syntezy tlenku azotu (NO) wywołującego pompę mięśniową, gdyż zawiera wysoce przyswajalne formy dwóch aminokwasów zaangażowanych w jego produkcję: alfaketoglutaranu argininy (AAKG) oraz jabłczanu cytruliny.
SPOSÓB UŻYCIA: Jednorazową porcję produktu ‒ 100 ml (1 butelka) wypić 30 min. przed treningiem. Stosować 1 porcję dziennie. Uwaga! Nie stosować kofeiny z innych źródeł! Nie stosować przed snem!

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości powyżej 800mg może powodować mrowienie i drętwienie. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ, KRAJ POCHODZENIA: Patrz na nakrętce.

SKŁADNIKI: beta-alanina; tauryna; alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG); jabłczan L-cytruliny; kofeina bezwodna, inozyna; regulator kwasowości – cytryniany sodu; aromaty; maltodekstryna; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza, neotam;  substancje konserwujące – sorbinian potasu, benzoesan sodu.

Składniki aktywne

w 100 ml*