Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - Trec Wear
  • Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - przód
  • Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - tył
  • Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - lewa
  • Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - prawa
  • Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - logo
  • Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - szczegół
  • Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - szczegoły
  • Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Cena katalogowa: 189,00 zł

Oszczędzasz: 9,45 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 180 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza z kapturem TW Hoodie 027 Blue - Trec Wear

Od dziś i TY możesz dołączyć do drużyny TRECa. Wybierz ulubiony kolor bluzy i dziel się naszą sportową filozofią z innymi.
    Bluza dostępna w 3 kolorach ( czerwona, niebieska i biała).
    Jakość wykonania na poziomie, który sprosta wymaganiom najbardziej wybrednych
    • Bawełna najlepszej jakości
    • Sportowo - komfortowy krój
    • Idealna do użytkowania na co dzień