Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza TW Sweatshirt 014 Sport - Trec Wear

Bluza TW Sweatshirt 014 Sport - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 170 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza TW Sweatshirt 014 Sport - Trec Wear

SPORT – bluza zaprojektowana dla wszystkich osób, których największą pasją jest sport.

Bluza powstała z wysokogatunkowych materiałów, których połączenie zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.

Klasyczne kolory i dopasowany do sportowej sylwetki krój  sprawiają, że bluza idealnie sprawdza się na co dzień, jak i podczas treningów.

•     Uniwersalne zastosowanie
  •     Ściągacze w pasie i na rękawach
  •     Krój dopasowany do sportowej sylwetki
  •     Bezkompromisowa jakość wykonania