Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - Trec Wear
  • Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - przód
  • Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - tył
  • Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - szczegół
  • Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - logo
  • Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - logo małe
  • Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - prawa
  • Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - lewa
  • Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 170 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza TW Sweatshirt 009 Trec 13 - Trec Wear

TREC 13 – bluza zaprojektowana dla wszystkich osób, które nie wierzą w pecha i same każdego dnia pracują na swój sukces.

Bluza powstała z wysokogatunkowych materiałów, których połączenie zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.

Klasyczne kolory i dopasowany do sportowej sylwetki krój  sprawiają, że bluza idealnie sprawdza się na co dzień, jak i podczas treningów.

•     Uniwersalne zastosowanie
    •     Ściągacze w pasie i na rękawach
    •     Krój dopasowany do sportowej sylwetki
    •     Bezkompromisowa jakość wykonania