Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza TW Sweatshirt 008 Dark Blue - Trec Wear
Bluza TW Sweatshirt 008 Dark Blue - przódBluza TW Sweatshirt 008 Dark Blue - tyłBluza TW Sweatshirt 008 Dark Blue - lewaBluza TW Sweatshirt 008 Dark Blue - prawaBluza TW Sweatshirt 008

Bluza TW Sweatshirt 008 Dark Blue - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 179,00 zł

Oszczędzasz: 9,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 170 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza TW Sweatshirt 008 Dark Blue - Trec Wear

Bluza w modnym kolorze "Dark Blue" i logiem w tym samym kolorze została specjalnie zaprojektowana dla fanów klasycznych wzorów.
  • Bezkompromisowa jakość wykonania
  • Bawełna najlepszej jakości
  • Krój dopasowany do sportowej sylwetki
  • Ściągacze na rękawach i na dole bluzy