Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza męska z kapturem TRAIN HARD TW Hoodie - Trec Wear
Bluza męska z kapturem TRAIN HARDBluza męska z kapturem TRAIN HARD szczegóły
  • Bluza męska z kapturem TRAIN HARD
  • Bluza męska z kapturem TRAIN HARD szczegóły
  • Bluza męska z kapturem TRAIN HARD TW Hoodie - Trec Wear

Trec Nutrition
    Średnia ocena (5/5):
    Średnia ocena 5/5
    (głosów 1)

Kod EAN:5902114020866

Rozmiar

Cena katalogowa: 189,00 zł

Oszczędzasz: 9,50 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 180 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza męska z kapturem TRAIN HARD TW Hoodie - Trec Wear

• Wygodna i dopasowana do sylwetki
    • Wykończenia w kontrastującym kolorze
    • Doskonała tkanina i wykonanie
    Bluza dla fanatyków sportu i mody treningowej, uszyta z wysokiej jakości bawełny o gramaturze 340 g/m2 z domieszką poliestru. Na froncie atrakcyjna aplikacja. Krój dopasowany do sportowej sylwetki oraz specjalne dodatki podkreślają jej atletyczny i indywidualny charakter. Wygodna i praktyczna, idealna na co dzień dla wszystkich dla których sport i trening to pasja i styl życia.
    Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bluza świetnie wygląda i dobrze się nosi, a jakość wykonania jak to w Trecu perfect :D