Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Męska z Kapturem Hoodie Zip 002 Grey - Trec Wear
  • Bluza Męska z Kapturem Hoodie Zip 002 Grey - Trec Wear

Trec Nutrition

Kod EAN:5902114020842

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 218 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza Męska z Kapturem Hoodie Zip 002 Grey - Trec Wear

Bluza z kapturem o wygodnym kroju, która charakteryzuje się bardzo przyjemnym w dotyku wykończeniem i doskonałym dopasowaniem.
    Specjalnie dobrany materiał zapewnia lekkość i ciepło.
    Bluza została wyposażona w specjalne wywietrzniki oraz ochraniacz szyi, aby zapewnić pełen komfort użytkowania. Nowoczesny design i modny krój sprawiają, że bluza idealnie sprawdza się na co dzień, jak i podczas treningów.

- bluza ze stójką
    - ochraniacz szyi
    - wbudowane wywietrzniki
    - wyprodukowana i zaprojektowana w Polsce