Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza męska z Kapturem Hoodie 036 Boxing Maroon - Trec Wear
Bluza męska z Kapturem Hoodie 036 Boxing Maroon - Trec WearBluza męska z Kapturem Hoodie 036 Boxing Maroon - Trec WearRozmiarówka

Bluza męska z Kapturem Hoodie 036 Boxing Maroon - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza męska z Kapturem Hoodie 036 Boxing Maroon - Trec Wear

Bluza została zaprojektowana dla prawdziwych wojowników, którzy nigdy nie uciekają od prawdziwych wyzwań i zawsze idą do przodu, aby zrealizować swój cel.
Powstała ona z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze, która zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.
Strona wewnętrzna jest wykończona szczotkowanym materiałem, który nadaje uczucie miękkości i ciepła.
Nadruk na bluzie został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.
W miejsce standardowego sznurka do kaptura, wstawiono gruby specjalnie wykonany sznur przypominający liny bokserskiego ringu.
#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta bluza, zostały wyprodukowane w Polsce.

- Wykonana z grubej bawełny najlepszej jakości
- Krój dopasowany do sportowej sylwetki
- Ściągacze na rękawach i dole bluzy
- Wygodny kaptur z grubą podszewką