Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Męska z kapturem Hoodie 032 Gray - Trec Wear
Bluza Męska z kapturem Hoodie 032 Gray - Trec WearBluza Męska z kapturem Hoodie 032 Gray - Trec WearBluza Męska z kapturem Hoodie 032 Gray - Trec WearRozmiarówka
  • Bluza Męska z kapturem Hoodie 032 Gray - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • Bluza Męska z kapturem Hoodie 032 Gray - Trec Wear

Trec Nutrition
    Średnia ocena (5/5):
    Średnia ocena 5/5
    (głosów 1)

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza Męska z kapturem Hoodie 032 Gray - Trec Wear

Bluza powstała z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze (340g), która zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.
    Strona wewnętrzna jest wykończona szczotkowanym materiałem, który nadaje uczucie miękkości i ciepła.
    Nadruk na bluzie został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.
    #MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta bluza, zostały wyprodukowane w Polsce.

- Wykonana z grubej bawełny najlepszej jakości
    - Krój dopasowany do sportowej sylwetki
    - Ściągacze na rękawach i dole bluzy
    - Wygodny kaptur z grubą podszewką